Alexandrite Lazer Epilasyon

Alex Lazer Epilasyon

Son dönemlerdeki en popüler epilasyon yöntemlerinin başında Alex lazer epilasyon gelmektedir. Diğer lazer epilasyon uygulamalarında koyu ten epilasyonu oldukça zorken Alex lazer ile koyu tende, ince tüy yapılarında dahi başarılı sonuçlar almak mümkündür. 610-1200 nm. dalga boyu aralığına sahip olan cihazla daha etkin sonuçlar alınabilmektedir.

Bu lazer epilasyon yöntemi ile bacaklar, yüz, koltuk altı kısmı, kollar ve bikini bölgelerinde istenmeyen tüy ve kılların giderilmesi sağlanabilmektedir. Alex Lazer Epilasyon ile kalıcı kıl kaybı elde etmek diğer yöntemlere göre daha üstündür diyebiliriz. Ortalama 6 ile 8 seans arasında bir işlem ile sonuçlar alınabilmektedir.

Alex Lazer Acıtıyor Mu ?

Lazer ışın teknikleri ve teknolojileri günümüzde oldukça ileri seviyeye gelmiş durumdadır. Dünyada ortalama 30 yıla yakın süredir lazer ışın teknolojisi kullanılmaktadır. Bir çok lazer uygulamasında olduğu gibi Alex Lazer Epilasyon için ağrısız acısızdır diyebiliriz. His Estetik merkezimizdeki alex lazer uygulamarında düzenli seans aralıklarında minimum sızıntı ve ağrı ile karşılaşmaktayız.

Alexandrite Lazer Epilasyon sonrası

Alex Lazer Öncesi

Lazer öncesinde ağda kullanımı veya cımbız yöntemi kullanmaktan kaçınınız. Alex lazerin tahrip ve yok edeceği kıl kökünü almış olursunuz. Bu nedenle kesinlikle sir ağda, normal ağda ve cımbızla alma yapmayınız. Mümkün olduğu kadar 1 ay öncesinde güneşlenmeyi minimuma indirin iki hafta kala oldukça azaltın. Lazer yaptırmak istediğiniz bölgede masaj uygulaması yaptırmaktan kaçınınız. Çok daha detaylı bilgilendirme için mutlaka His Estetik güzellik merkezi uzmanlarımız ile görüşünüz.

Alexandrite Lazer Sonrası

Alexandrite Lazer Epilasyon işlemi sonrasında epilasyon yapılan bölgede kızarıklık olması normal olup çok kısa bir süre sonra kızarıklık geçmiş olmalıdır. Kuru cilte sahip olanların alex lazer sonrasında nemlendirici kullanması önerilebilmektedir. Lazer epilasyon sonrasında 1-2 hafta sürede güneşlenmekten kaçınınız. Aşırı güneşe maruz kalınması halinde teninizde lekelenmeler olabilir. Güneşe çıkmadan +30 faktör koruyucu kullanabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

His Estetik güzellik merkezimizde en son tekniklerle Alexandrite Lazer Epilasyon uygulanmaktadır. Epilasyon yapılacak kişinin ten ve kıl yapısının analizi sonrasında seans aralıkları belirlenmektedir. Fiyatlar içinde mutlaka önce randevu almanız bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ağrısız, sızısız lazer epilasyon için uzman estetisyenlerimizle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Alex Lazer Randevusu

Hafta içi ve hafta sonu Alex lazer için hemen şimdi randevunuzu oluşturunuz.
Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.