Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode buz lazer istenmeyen tüy problemini ortadan kaldıran bir lazer epilasyon türüdür. Dünya üzerinde en fazla tercih edilen ve uygulanan epilasyon türleri arasında yer alır. Bilhassa açık kıl rengine sahip ve koyu tenli bireylerde tercih edilir. 810 mm dalga boyu kullanılarak gerçekleştirilen diode lazer epilasyon uygulaması sayesinde normal lazer epilasyon cihazlarının görmediği kıl kökleri ortadan kaldırılır.

Diode buz lazer epilasyon uygulaması koyu kıl kökleri için tercih edilmez. Açık kıl rengine sahip koyu tenli bireylerde daha kesin sonuçlar verir ve bu bireyler için kullanımı daha sağlıklıdır. Bu lazer epilasyon yönteminde kullanılan soğutucu başlık acısız lazer epilasyon imkânı sunar. Ancak kıl yoğunluğu fazla olan bireylerde acı hissi meydana gelebilir. Sizler için bu yazımızda diode buz lazer nedir, alexandrite lazer epilasyon uygulaması nedir, alexandrite ve diode lazer epilasyon yöntemleri arasında farklar nelerdir, ayrıntılı şekilde açıkladık.

Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir?

Alexandrite lazer epilasyon en sık kullanılan lazer epilasyon uygulaması olarak bilinir. Neredeyse pek çok güzellik merkezi, kuaför ya da epilasyon merkezinde alexandrite lazer epilasyon yöntemi uygulanır. Oldukça başarılı olan lazer epilasyon uygulamaları arasında yer alan alexandrite lazer epilasyon uygulaması sayesinde istenmeyen tüy problemi büyük ölçüde ortadan kaldırılabilmektedir. Alanının en iyi güzellik uzmanları tarafından uygulanan alexandrite lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden en hızlı ve en sağlıklı şekilde kurtulabilirsiniz.

Diode Buz Lazer ve Alexandrite Lazer Arasındaki Farklar

Diode Buz Lazer ve Alexandrite Lazer Arasındaki Farklar Nelerdir?

Diode buz lazer ve Alexandrite lazer epilasyon yöntemleri sıklıkla kullanılan epilasyon yöntemleridir. Ancak iki epilasyon yöntemi arasında çeşitli farklar bulunur. Bu farkla bireylerin tercihlerinde etkilidir. Diode buz lazer ve Alexandrite Lazer arasındaki farkları şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Diode lazer açık kıl rengi ve koyu tenli bireylerde tercih edilirken Alexandrite lazer koyu kıl rengine sahip bireylerde tercih edilir.
  • Her iki yöntemde de acı hissetme durumu kıl yoğunluğuna bağlıdır. Ancak diode buz lazer yöntemi Alexandrite lazer yöntemine oranla daha acılı olabilmektedir.

Her iki yöntemde merkezimizde uygulanmaktadır. Eğitimli ve uzman personelimiz tarafından cilt tipinize en uygun yöntem önerilir. Hijyenik bir ortamda, mahremiyetinize ehemmiyet gösterilerek titiz çalışmalarla uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Covid-19 döneminde herkesin fiyat arttırdığı fakat bizim de tam tersi fiyatlara indirim uygulamaya devam ediyoruz.  Detaylı fiyat almak isterseniz Lazer Epilasyon Fiyatları konusunda sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.