Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme Dudak rengi yaşlanma ya da kansızlık gibi nedenlerden dolayı solabilir. Bu durum özellikle kadınlar için büyük bir problem olarak ortaya çıkıyor. Solgun görünen dudaklara ruj sürme işlemi uygulamak da bir hayli zor olabiliyor. Zira bazı kişilerde dudak çizgisi belirginliğini kaybedebiliyor ve ruj işlemi sonrasında istenilen görüntü elde edilemeyebiliyor. Bu durumun çözümü olaraksa kalıcı dudak renklendirme işlemi karşımıza çıkıyor. Alanında profesyonel ve sağlık açısından bilgili uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kalıcı dudak renklendirme işlemiyle daha dolgun ve daha doğal bir dudak yapısına kavuşabilirsiniz.

Cilt renginizle uyumlu ve son derece estetik duracak renk seçimiyle dudağınızdaki solgun görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz. Kalıcı dudak renklendirme işlemi profesyonel kişiler tarafından hijyenik bir ortamda uygulanmaktadır. Estetik ve doğal bir görüntü sunan işlemi uygun fiyat aralıklarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Renklendirme Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Kalıcı dudak renklendirme işlemi gelişen teknoloji ve şartlarla beraber oldukça kolay ve acı hissi minimum bir hale geldi. İşlemin uygulanışıysa çok basit. İlk olarak alanında uzman ve profesyonel kişilerce dudak inceleniyor. İnceleme sonrasında uygulama yapılacak kişiyle birlikte cilt tipine en uygun renk seçiliyor. Genellikle birkaç renk karıştırılarak nude ve doğal bir renk oluşturuluyor. Renk seçimi sonrasında dudak kalemi yardımıyla dudak bölgesinde işlemin uygulanacağı alan çiziliyor. Ardından dudak renklendirme cihazıyla işleme başlanıyor.

Kalıcı dudak renklendirme işlemi genellikle 1 saat sürüyor. Bu işlemin uygulanacağı bölgeye ve kişinin cilt hassasiyetine göre değişiklik gösterebiliyor. Seans sonrasında dudak rengi belirgin oluyor ve dudakta cilt tipine göre şişlik meydana gelebiliyor. Ancak dudakta meydana gelen bu şişlik cilt tipine göre birkaç gün içinde kayboluyor. Uygulanan rengin koyuluğu ve canlılığıysa benzer şekilde birkaç gün içinde geçiyor. Bu sayede dudak doğal bir renk alarak estetik bir görüntüye kavuşuyor.

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi

Sağlıklı ve Doğal Dudak Rengine Sahip Olabilirsiniz

Kalıcı dudak renklendirme işlemi tamamen hijyenik ortamlarda işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Dudak yapısı dikkatle incelenerek işlemin ne şekilde uygulanacağı belirleniyor. İşlem esnasında acı hissini minimuma indirmek için anestezik kremler uygulanıyor. Son derece titiz ve profesyonelce gerçekleştirilen işlem sonrasında sağlıklı ve doğal bir renkte dudaklara sahip olabilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz olan “lazer epilasyon” konusunda bizden fiyat almadan karar vermeyin

Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.