Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner  göz makyajının tamamlayıcı ve vazgeçilmezidir. Pek çok kadın gün içinde eyeliner sürmeden evden çıkmaz. Gözlere keskin ve baskın bir görüntü kadar eyeliner gün içinde ön plana çıkmanızı sağlar. Ancak eyeliner her ne kadar göz makyajının vazgeçilmezi de olsa düzgün bir şekilde eyeliner çekmek ve her gün aynı görüntüyü elde edebilmek ne yazık ki mümkün değil. Pek çok kadın eyeliner çekme işlemini güzel ve estetik bir şekilde gerçekleştirebilmek için saatlerini harcıyor. Bu sorundan kurtulmanın en kolay yoluysa kalıcı eyeliner işlemi yaptırmak. Böylelikle hem her gün eyeliner çekmekle vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız hem de kalıcı ve estetik bir görüntü kazanabilirsiniz.

Kalıcı eyeliner uygulaması alanında uzman ve titiz çalışma prensibine sahip profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlere hem sağlıklı hem de estetik ve doğal bir görüntü sunulmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı eyeliner uygulaması için öncelikle profesyonel bir cilt bakım uzmanı tarafından uygulamanın gerçekleştirileceği göz bölgesi detaylıca incelenir. Göz bölgesi vücudumuzun en hassas bölgesi olması nedeniyle ufak işlemlerde bile alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu nedenle göz bölgesi işlemi kaldıramayacak kişilerde işlem iptal edilebilir. Bu duruma uzman bir kişinin karar vermesi gerekmektedir. İşlemin uygulanıp uygulanmayacağına karar verildikten sonra renk seçimi ve eyeliner modeline karar verilir.

Göz ve yüz tipine en uygun model seçilir. Ardından kalıcı eyeliner uygulama cihazıyla işlem yapılmaya başlanır. İşinin ehli güzellik uzmanları tarafından yapılan eyeliner işlemi size estetik ve harikulade bir görüntü sunmaktadır. Alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında hayalinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı eyeliner işlemi sonrasında kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı unsurlar bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Uygulama sonrasında makyaj uzmanımızın sağlığınız ve uygulama bölgesi bakımı için size birkaç öneride bulunacaktır. Bu önerilere mutlaka uymalısınız.
  • Uygulama sonrasında ilk 24 saat uygulamanın gerçekleştirildiği bölgeye su temas etmemesine özen göstermelisiniz.
  • Kalıcı eyeliner uygulamasının yapıldığı bölgeye içeriğinde ağır kimyasallar bulunan makyaj malzemeleri sürmemeniz gerekmektedir.

Uygulama sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmamanız için makyaj uzmanımızın belirlediği periyotlarla kontrole gelmeyi ihmal etmeyin.

Şehir dışından bile oldukça fazla telefon araması aldığımız uzman olduğumuz “Cilt Bakımı” hizmetlerimiz arasında en çok rağbet görmesini, yıllanmış tecrübelerimize borçluyuz.

Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.