Dudak Kontürü Nedir Nasıl Yapılır

Dudak Kontürü Nedir Nasıl Yapılır?

Dudak Kontürü Nedir Nasıl Yapılır? Soluk dudaklar günümüzde pek çok kadının ortak problemi. Yaşlılık ya da kansızlık gibi sağlık problemleri nedeniyle dudaklar doğal rengini kaybederek soluk bir görüntü alabiliyor. Bu durum yüz bölgesinin estetik görüntüsünü de kötü yönde etkiliyor. Pek çok kadın bu durumun üstesinden dudak kalemi ya da ruj işlemi uygulayarak gelmeye çalışıyor. Ancak her zaman istenilen görüntü elde edilemiyor ve her seferinde aynı görüntüyü yakalamak mümkün olmuyor. Bu nedenle pek çok kişi daha kesin çözümler arıyor.

Solgun dudaklardan kurtulmanın en kesin çözümüyse dudak kontürü uygulamak. Dudak kontürü uygulaması sayesinde dudaklarda meydana gelen soluk görüntü ortadan kaldırılarak daha estetik ve daha doğal bir görüntü elde edilebiliyor. Sizler için dudak kontürü nedir nasıl yapılır sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak bu yazımızda açıklamaya çalıştık.

Dudak Kontürü Nasıl Yapılır

Dudak Kontürü Nasıl Yapılır?

Dudak Kontürü Nasıl Yapılır? Dudak kontürü uygulaması genellikle soluk dudak rengine sahip kadınlar tarafından tercih edilir. Çeşitli nedenlerle dudak renginde solma meydana gelen kişilere dudak kontürü uygulaması yapılarak bu problem ortadan kaldırılır. Dudak kontürü uygulaması için ilk olarak uygulamanın yapılacağı kişinin dudak yapısı incelenir. Ardından cilt yapısı da incelenerek en uygun ve en doğal renk seçimi gerçekleştirilir. Cilt rengine uygun bir ton yakalamak için genellikle birkaç farklı renk karıştırılarak nude tonlarda renkler elde edilir. Daha sonra dudak kontürü işleminin uygulanacağı alan bir dudak kalemi yardımıyla çizilir ve belirlenir.

Son olarak dudak kontürünün uygulanacağı cihazlar işlem uygulanmaya başlanır. İşlem sonrasında uygulanan renk çok canlı bir şekilde görünür. Ancak cilt tipine göre bu rengin bir kısmı zamanla vücuttan atılır ve doğal bir renk ortaya çıkar. Benzer şekilde işlem sonrasında dudakta şişlik meydana gelebilir. Bu durumda yine kişinin cilt hassasiyetine bağlı olarak belirli bir süre ortadan kaybolur. Sonuç olarak ortaya doğal ve estetik bir görüntü çıkar.

Dudak Kontürü Kimlere Uygulanır

Dudak Kontürü Kimlere Uygulanır?

Dudak kontürü işleminden yalnızca dudak rengi soluk olan bireyler faydalanmaz. Dudak kontürü aşağıdaki sorunlara sahip olan kişilere de uygulanabilmektedir. Bunlar:

  • Dudak yapısında asimetrik bozukluklar olan bireyler,
  • Dudak bölgesinde uçuk veya sivilce gibi problemlerin yaşandığı bireyler,
  • Dudak rengi soluk olan bireyler.

Bu makaleyi okuyan kadınların %99’u Kalıcı Makyaj konusunda hizmet aldıklarını yaptığımız anket sonucu gözler önüne koymuştur.

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner  göz makyajının tamamlayıcı ve vazgeçilmezidir. Pek çok kadın gün içinde eyeliner sürmeden evden çıkmaz. Gözlere keskin ve baskın bir görüntü kadar eyeliner gün içinde ön plana çıkmanızı sağlar. Ancak eyeliner her ne kadar göz makyajının vazgeçilmezi de olsa düzgün bir şekilde eyeliner çekmek ve her gün aynı görüntüyü elde edebilmek ne yazık ki mümkün değil. Pek çok kadın eyeliner çekme işlemini güzel ve estetik bir şekilde gerçekleştirebilmek için saatlerini harcıyor. Bu sorundan kurtulmanın en kolay yoluysa kalıcı eyeliner işlemi yaptırmak. Böylelikle hem her gün eyeliner çekmekle vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız hem de kalıcı ve estetik bir görüntü kazanabilirsiniz.

Kalıcı eyeliner uygulaması alanında uzman ve titiz çalışma prensibine sahip profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlere hem sağlıklı hem de estetik ve doğal bir görüntü sunulmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı eyeliner uygulaması için öncelikle profesyonel bir cilt bakım uzmanı tarafından uygulamanın gerçekleştirileceği göz bölgesi detaylıca incelenir. Göz bölgesi vücudumuzun en hassas bölgesi olması nedeniyle ufak işlemlerde bile alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu nedenle göz bölgesi işlemi kaldıramayacak kişilerde işlem iptal edilebilir. Bu duruma uzman bir kişinin karar vermesi gerekmektedir. İşlemin uygulanıp uygulanmayacağına karar verildikten sonra renk seçimi ve eyeliner modeline karar verilir.

Göz ve yüz tipine en uygun model seçilir. Ardından kalıcı eyeliner uygulama cihazıyla işlem yapılmaya başlanır. İşinin ehli güzellik uzmanları tarafından yapılan eyeliner işlemi size estetik ve harikulade bir görüntü sunmaktadır. Alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında hayalinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı eyeliner işlemi sonrasında kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı unsurlar bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Uygulama sonrasında makyaj uzmanımızın sağlığınız ve uygulama bölgesi bakımı için size birkaç öneride bulunacaktır. Bu önerilere mutlaka uymalısınız.
  • Uygulama sonrasında ilk 24 saat uygulamanın gerçekleştirildiği bölgeye su temas etmemesine özen göstermelisiniz.
  • Kalıcı eyeliner uygulamasının yapıldığı bölgeye içeriğinde ağır kimyasallar bulunan makyaj malzemeleri sürmemeniz gerekmektedir.

Uygulama sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmamanız için makyaj uzmanımızın belirlediği periyotlarla kontrole gelmeyi ihmal etmeyin.

Şehir dışından bile oldukça fazla telefon araması aldığımız uzman olduğumuz “Cilt Bakımı” hizmetlerimiz arasında en çok rağbet görmesini, yıllanmış tecrübelerimize borçluyuz.

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme Dudak rengi yaşlanma ya da kansızlık gibi nedenlerden dolayı solabilir. Bu durum özellikle kadınlar için büyük bir problem olarak ortaya çıkıyor. Solgun görünen dudaklara ruj sürme işlemi uygulamak da bir hayli zor olabiliyor. Zira bazı kişilerde dudak çizgisi belirginliğini kaybedebiliyor ve ruj işlemi sonrasında istenilen görüntü elde edilemeyebiliyor. Bu durumun çözümü olaraksa kalıcı dudak renklendirme işlemi karşımıza çıkıyor. Alanında profesyonel ve sağlık açısından bilgili uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kalıcı dudak renklendirme işlemiyle daha dolgun ve daha doğal bir dudak yapısına kavuşabilirsiniz.

Cilt renginizle uyumlu ve son derece estetik duracak renk seçimiyle dudağınızdaki solgun görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz. Kalıcı dudak renklendirme işlemi profesyonel kişiler tarafından hijyenik bir ortamda uygulanmaktadır. Estetik ve doğal bir görüntü sunan işlemi uygun fiyat aralıklarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Renklendirme Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Kalıcı dudak renklendirme işlemi gelişen teknoloji ve şartlarla beraber oldukça kolay ve acı hissi minimum bir hale geldi. İşlemin uygulanışıysa çok basit. İlk olarak alanında uzman ve profesyonel kişilerce dudak inceleniyor. İnceleme sonrasında uygulama yapılacak kişiyle birlikte cilt tipine en uygun renk seçiliyor. Genellikle birkaç renk karıştırılarak nude ve doğal bir renk oluşturuluyor. Renk seçimi sonrasında dudak kalemi yardımıyla dudak bölgesinde işlemin uygulanacağı alan çiziliyor. Ardından dudak renklendirme cihazıyla işleme başlanıyor.

Kalıcı dudak renklendirme işlemi genellikle 1 saat sürüyor. Bu işlemin uygulanacağı bölgeye ve kişinin cilt hassasiyetine göre değişiklik gösterebiliyor. Seans sonrasında dudak rengi belirgin oluyor ve dudakta cilt tipine göre şişlik meydana gelebiliyor. Ancak dudakta meydana gelen bu şişlik cilt tipine göre birkaç gün içinde kayboluyor. Uygulanan rengin koyuluğu ve canlılığıysa benzer şekilde birkaç gün içinde geçiyor. Bu sayede dudak doğal bir renk alarak estetik bir görüntüye kavuşuyor.

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi

Sağlıklı ve Doğal Dudak Rengine Sahip Olabilirsiniz

Kalıcı dudak renklendirme işlemi tamamen hijyenik ortamlarda işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Dudak yapısı dikkatle incelenerek işlemin ne şekilde uygulanacağı belirleniyor. İşlem esnasında acı hissini minimuma indirmek için anestezik kremler uygulanıyor. Son derece titiz ve profesyonelce gerçekleştirilen işlem sonrasında sağlıklı ve doğal bir renkte dudaklara sahip olabilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz olan “lazer epilasyon” konusunda bizden fiyat almadan karar vermeyin

Kalıcı Kaş Boyama

Kalıcı Kaş Boyama

Kalıcı Kaş Boyama Kadınlar her zaman güzelliğe ve estetik görüntüye önem vermiştir. Özellikle kaşların sunduğu görüntü kadınlar için her zaman ilk sıradadır. Neredeyse her kadının hayali kalın, gür ve estetik bir görüntü sunan kaş modelline sahip olmaktır. Bazı kadınlar bu görüntüye doğuştan sahip olsa da her zaman durum istenilen gibi olmayabiliyor.

Pek çok kadın seyrek kaşlı olmaktan şikâyet ediyor. Bu problemi ortadan kaldırmak içinse kaş kalemi ya da kaş farı gibi makyaj hilelerine başvuruyorlar. Ancak her gün bu işlemlerle uğraşmak yorucu oluyor ve her seferinde aynı görüntü yakalanamayabiliyor. Ancak bu işlemi sizlere istediğiniz doğal ve estetik görünümlü kaşları sunuyor.

Alanının en profesyoneli olan güzellik uzmanları tarafından titizlikle gerçekleştirilen işlemler sonrasında hayalinizdeki doğal ve estetik görünümlü kaşlara ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Kaş

Kalıcı Kaş Boyama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kalıcı kaş boyama işlemi alanında uzman ve işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken hassas bir işlemdir. İşlemi gerçekleştirecek olan uzman kişi ilk olarak işlemin uygulanacağı kaş bölgesini ayrıntılı şekilde inceler. Ardından kaş boyama işleminin gerçekleştirileceği kişiyle birlikte uygulanacak rengin seçimi gerçekleştirilir. Renk seçimi kişinin cilt tipine uygun şekilde seçilir. Ardından kaş boyama cihazıyla işleme başlanır.

Kaş boyama için kullanılan boyalar doğal ve sağlıklı boyalardır. Kaliteli boyalarla ve teknolojik cihazlarla gerçekleştirilen işlemler sonrasında kişilerin doğal bir kaş görüntüsüne sahip olması sağlanır. İşinin ehli ve alanının uzmanı profesyonel kişiler tarafından uygulanan kalıcı kaş boyama işlemi 2 yıla kadar etkisini sürdürmektedir. His estetik uzmanlarından dilerseniz daha geniş bilgi alabilirsiniz.

kalıcı kaş makyaj

Kalıcı Kaş Boyama İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Pek çok kişi kalıcı kaş boyama işlemi uygulatmaya cesaret edemiyor. Ancak Kaş kalıcı makyaj işlemleri profesyonel ve bilgili kişiler tarafından titizlikle yapıldığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Kalıcı kaş makyaj işleminin uygulandığı kişiye sağladığı avantajlarsa şu şekilde:

  • İşinin ehli ve uzman kişiler tarafından uygulanan işlemler 2 yıl boyunca kalıcılık sağlıyor.
  • Uygulamada kullanılan boyaların %100 doğal olması cilde zararı en aza indirgiyor.
  • İşlem cilt tabakasının yalnızca 0.3-0.5 mm altına yapıldığı için alt dokuda herhangi bir tahribata neden olmuyor.

Kalıcı kaş boyama uygulamasından faydalanmak istiyorsanız alanında uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Kalıcı makyaj uzmanlarımızdan tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Bütün hizmetlerimizde %100 gizlilik konusunda hizmet veren tek firma biziz. Hem bizden alacağınız hizmetler hem de web sitemiz üzerinden Gizlilik Güvenlik konusunda hiçbir veriyi 3. kişiler veya kurumlarla paylaşmıyoruz.