Kalıcı Makyaj - Kalıcı Makyaj Fiyatları - Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı Makyaj

Toplumda sürekli bir yerlere yetişme ihtiyacı, zamanın yetmemesi bakımlı olmaya çabalayan insanlar için kalıcı makyaj isteğini ve gerekliliğini doğurmaktadır. Uzun süre kalıcı, dövme uygulamasına benzer bu kalıcı makyaj yapımı, cildinizin yapısına uygun seanslarla sonuç alınmaktadır. Uzman doktorlarımızla, siz kalıcı makyajdan çıkan sonuçtan memnun olana dek seanslar uzatılır.

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaj Nedir?

Vücudunuzun ve yüzünüzün belirli kısımları için hazırlanmış makyaj uygulaması, alerji karşıtı renklerle cildinize uygulanır. Kalıcı uygulamada kullanılan bu renklerin katkı maddesiz ve kokusuz yapısı her bireye hitap etmekte, uygulandığı bölgeye sıfır yan etkiyle güzel sonuçlar aldırır.

Kalıcı Makyaj Neleri Kapsar?

Microbalading, yüzünüzün ve vücudunuzun belirli kısımlarına özel olarak tasarlanmıştır. Kalıcı olması açısından dövme işlenmesine benzer fakat birbiriyle karıştırılmamalıdır. Hijyenik bir ortam ve araç gereçlerle, cildinize tabansal olarak yapılan kalıcı makyaj cildinizde alerjik reaksiyona neden olmaz. Uzun yıllar kalıcılığını koruyan estetik ve güzellik merkezimizde hizmet verdiğimiz uygulamalar: kaş şeklinin düzeltilmesi ve kaş yoğunluğunun artırılması işlemini içeren kalıcı kaş uygulaması, göz hacminin ve duruşunun düzeltildiği kalıcı eyeliner uygulaması, şekilsiz dudaklara hacim kazandırmak ve dudaklara dolgun bir yapı verme işlemini kapsayan kalıcı ruj uygulaması.

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaja Ne Kadar Sürede Sahip Olabilirim?

Vücudunuz ve yüzünüze yani direkt olarak cildinizin alt bölümüne yapıldığından cilt yapısı, cildin sertliği ya da yumuşaklığı, cildin yağlılığı veya kuruluğuna göre süresinde değişiklikler gözlenebilir. Hekimlerimizle seans olarak uygulanan kalıcı makyaj uygulamaları, cildin yapısına göre uzun ya da kısa sürede birkaç seansla ya da daha fazla seanslarla, microbalding uygulamasından maksimum memnuniyet alınana dek yapılmaya devam edilir.

Kalıcı Makyaj Temizleme Gerektirir Mi?

Bu uygulamanın temelinde yatan düşünce, uzun süre kalıcılık ve temizleme sorunlarıdır. Kalıcı olarak işlenmeyen günlük makyajları, okula ya da ofise giderken, davete katılırken yapılan makyajlar, gün sonunda temizleme zorunluluğu ve temizlense de hijyenik olarak tamamen silinememesi gibi sorunlar kalıcı makyaj ihtiyacını doğurmuştur. Bu yüzden uygulanan makyajdan hem uzun süreli bir kalıcılık elde edersiniz hem de her günün sonunda makyaj temizleme suyu ve pamukla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kalıcı makyaj, hem zamanınızı ayarında kullanmanıza yardımcı olur, pratiklik sağlar, doğal ve bakımlı bir görünüm kazandırır ve bunların her birinin uzun zaman kalıcı olmasını sağlar.

Kalıcı Kaş Boyama
Kalıcı Makyaj

Kalıcı Kaş Boyama

Kalıcı Kaş Boyama Kadınlar her zaman güzelliğe ve estetik görüntüye önem vermiştir. Özellikle kaşların sunduğu görüntü kadınlar için her zaman ilk sıradadır. Neredeyse her kadının

Davamını oku »