lazer epilasyon fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

2020 lazer epilasyon fiyatları için bizlere canlı destek yada telefonla ulaşarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Lazer fiyatları belirlenirken bir çok değişken detaylandırılmaktadır. Hangi bölge için lazer epilasyon istediğiniz birincil önemli konudur. Kaç seans gerekli olduğu yada yada sizin istekleriniz fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bildiğiniz gibi bir çok kişi klinik yada estetik merkezleri ile fiyatlar konusunda anlaşmazlık yaşayabilmektedir. Bunun nedenleri ezbere söylenen fiyatlardır. Bu nedenle doğru ilerleyiş için mutlaka ön görüşme yapmanızı önermekteyiz.

Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

İstanbul lazer epilasyon fiyatları bir çok klinik ve estetik merkezinde farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilmektedir. Örnek vermek gerekirse kaş arası ve burun içi lazer epilasyon minimum 60₺ gibi bir seans fiyatı ortalamasın başlamakta olup bacak ve kalçalarda bu seans fiyatı 300-350₺ gibi fiyata ulaşabilmektedir. Yazımız başında belirttiğimiz gibi en doğru fiyatlara ulaşabilmek için kıl yapınız, cilt yapınız ve ne kadar seans istediğiniz ile seçeceğiniz lazer epilasyon yöntemi çok önemlidir ve randevu alarak ön görüşme yapmanız ve aziz yapılası çok daha doğru bir fiyat belirleme tercihi olacaktır.

epilasyon fiyatları

Lazer Epilasyon Bölgeleri

Lazer epilasyon fiyatları için aşağıdaki listede belirtmiş olduğumuz bölgeler için ayrı ayrı seans ücretleri belirlenmektedir. Komple bir lazer epilasyon hizmeti alabileceğiniz gibi sadece bölgesel lazer uygulaması da talep edebilirsiniz. Klasik lazer epilasyon ile buz lazer epilasyon arasında fiyat farklarıda oluşabilmektedir.

 

AlınEl ÜstüTüm bacaklar
Alt BacaklarEnseTüm karın
Alt GenitalGenitalTüm vücut
Arka BacakGeniş göbekTüm yüz
Ayak Parma ÜstüGenital + BikiniÜst arka bacak
Ayak ÜstüGöğüsÜst bacaklar + bikini
BelGöbekÜst genital
BikiniGöğüs çlarıÜst kol
Bileklerİç bacak + Bikini
BoyunKalça ortası
Burun içiKalça
Burun üstüKaş ortası
ÇeneKaş üstleri
DekolteKollar tüm
Diz kapağıKollar yarım
Dudak kenarıKoltukaltları
Dudak üstüPopo arası

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Bronz tenli kişilerde uygulaması yapılmayan alexandrite lazer epilasyon çok açık tene sahip kişilerde uygulanan bir lazer epilasyon yöntemidir. Daha çok koltuk altı, genital bölgeler, bacak bölgesi gibi kısımlarda tercih edilmektedir. Her estetik merkezi, güzelik merkezi yada klinik de bu yöntem uygulanamayabilir. Alexandrite lazer epilasyon fiyatları içinde öncelikle kliniğinizin bu hizmeti verip vermediğinizi öğreniniz.

1 Yorum

  • Gizem Yaman

    Merhaba ,
    Lazer fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir