lazer epilasyon kaç yaşında yapılır

Lazer Epilasyon Kaç Yaşında Yapılır

Lazer epilasyon için yaş sınırı var mı? Lazer epilasyon kaç yaşında yapılır sorusu bir çok kişi tarafından cevabı aranan bir sorudur. Bir çok kişi 18 yaşını beklemeyi tercih etmesinin nedeni aslında lazer epilasyonun uygulanamayacağı yada işe yaramayacağı değil, hormonal gelişimin beklenmesi ve düzene oturmasıdır. Uzmanların görüşüne göre ortalama 16 yaşından itibaren lazer epilasyon yapılabileceği kabul edilmektedir. Ancak yinede erken yaşlar için doktor görüşü alınmalı ve çeşitli analizlere öncelik verilmelidir.

lazer epilasyon yaş sınırı kaçtır

Lazer Epilasyon Yaş Sınırı Kaçtır

Lazer epilasyon 18 yaşını doldurmuş bireyler için etkili bir tüy ve kıl yok etme uygulamasıdır. 18 yaşını doldurmamış bay ve bayanlar için doktor gözetiminde hormonal analizler, kıl, tüy ve ten analizleri yapılması önerilmektedir. 16 yaşının altındakilere lazer epilasyon uygulaması genelde tavsiye edilmeyen bir durumdur. Cilt ve kıl analizi için kesinlikle erken yaş gruplarında uzman analizini yaptırmak gereklidir. Bu analizlerde cilt hassasiyeti ve kıl kök yapılarının kontrolü yapılmalıdır.

Pendik Buz Lazer Epilasyon Merkezi

İstanbul Pendik Buz lazer epilasyon için His Estetik Güzelik merkezimizden hemen şimdi online bilgi alabilirsiniz.

His Estetik Merkezi

Buz Lazer Epilasyon hakkında hemen bizimle online görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

buz lazer kaç yaşında yapılır

Buz Lazer Kaç Yaşında Yapılır

Diğer lazer uygulamalarından olduğu gibi Buz lazer epilasyon içinde yaş sınırı hormonal gelişim göze alınarak belirlenmelidir. 18 yaşını tamamlamış kişilerin buz lazer epilasyon yaptırmasında bir sakınca yokken bunun altında 15-16-17 yaş gruplarının hormon yapısının düzene oturması beklenmelidir. Yaptıracağınız lazer epilasyonun etkili olması ve kalıcı sonuç alabilmeniz için tavsiyemiz uygulama öncesinde uzman kontrolünden geçmenizdir. Gerekli olan tüm testleri yaptırmalı ve ona göre epilasyona başlamalısınız.

18 Yaşından Önce Lazer Epilasyon

Ergenlik dönemi öncesindeki lazer uygulama ve yöntemleri cilt yapısı, hormon düzeni nedeni ile etkili olamayabilir. Cildiniz ve sağlığınız için doktorunuza danışmadan lazer yaptırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Pendik buz lazer epilasyon için His Estetik merkezinde de gerekli analizleri dilerseniz uygulama öncesinde yaptırabilirsiniz.

Lazer kaç yaşında yapılır, lazer kaç yaşında yapılmalı, lazer kaç yaşında yapılmalı, kaç yaşında lazer epilasyon yapılır, lazer epilasyon kaç yaşında yapılmalı, lazer epilasyon kaç yaşından sonra yapılabilir, buz epilasyon kaç yaşında başlar soruları en çok merak edilenlerdir. Lütfen kendi sağlığınız için tedbirli davranıp uygulama öncesinde kesin kararınızı vermeden önce hekimlere danışınız. Yazımız herhangi bir tavsiye ve öneri içeriği olmayıp ayrıca bilimsel bir niteliği bulunmamaktadır.

His Estetik Lazer Epilasyon için şimdi uzmanımızla görüşebilirsiniz
Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.