Alexandrite Lazer Epilasyon

Alex Lazer Epilasyon

Son dönemlerdeki en popüler epilasyon yöntemlerinin başında Alex lazer epilasyon gelmektedir. Diğer lazer epilasyon uygulamalarında koyu ten epilasyonu oldukça zorken Alex lazer ile koyu tende, ince tüy yapılarında dahi başarılı sonuçlar almak mümkündür. 610-1200 nm. dalga boyu aralığına sahip olan cihazla daha etkin sonuçlar alınabilmektedir.

Bu lazer epilasyon yöntemi ile bacaklar, yüz, koltuk altı kısmı, kollar ve bikini bölgelerinde istenmeyen tüy ve kılların giderilmesi sağlanabilmektedir. Alex Lazer Epilasyon ile kalıcı kıl kaybı elde etmek diğer yöntemlere göre daha üstündür diyebiliriz. Ortalama 6 ile 8 seans arasında bir işlem ile sonuçlar alınabilmektedir.

Alex Lazer Acıtıyor Mu ?

Lazer ışın teknikleri ve teknolojileri günümüzde oldukça ileri seviyeye gelmiş durumdadır. Dünyada ortalama 30 yıla yakın süredir lazer ışın teknolojisi kullanılmaktadır. Bir çok lazer uygulamasında olduğu gibi Alex Lazer Epilasyon için ağrısız acısızdır diyebiliriz. His Estetik merkezimizdeki alex lazer uygulamarında düzenli seans aralıklarında minimum sızıntı ve ağrı ile karşılaşmaktayız.

Alexandrite Lazer Epilasyon sonrası

Alex Lazer Öncesi

Lazer öncesinde ağda kullanımı veya cımbız yöntemi kullanmaktan kaçınınız. Alex lazerin tahrip ve yok edeceği kıl kökünü almış olursunuz. Bu nedenle kesinlikle sir ağda, normal ağda ve cımbızla alma yapmayınız. Mümkün olduğu kadar 1 ay öncesinde güneşlenmeyi minimuma indirin iki hafta kala oldukça azaltın. Lazer yaptırmak istediğiniz bölgede masaj uygulaması yaptırmaktan kaçınınız. Çok daha detaylı bilgilendirme için mutlaka His Estetik güzellik merkezi uzmanlarımız ile görüşünüz.

Alexandrite Lazer Sonrası

Alexandrite Lazer Epilasyon işlemi sonrasında epilasyon yapılan bölgede kızarıklık olması normal olup çok kısa bir süre sonra kızarıklık geçmiş olmalıdır. Kuru cilte sahip olanların alex lazer sonrasında nemlendirici kullanması önerilebilmektedir. Lazer epilasyon sonrasında 1-2 hafta sürede güneşlenmekten kaçınınız. Aşırı güneşe maruz kalınması halinde teninizde lekelenmeler olabilir. Güneşe çıkmadan +30 faktör koruyucu kullanabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

His Estetik güzellik merkezimizde en son tekniklerle Alexandrite Lazer Epilasyon uygulanmaktadır. Epilasyon yapılacak kişinin ten ve kıl yapısının analizi sonrasında seans aralıkları belirlenmektedir. Fiyatlar içinde mutlaka önce randevu almanız bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ağrısız, sızısız lazer epilasyon için uzman estetisyenlerimizle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Alex Lazer Randevusu

Hafta içi ve hafta sonu Alex lazer için hemen şimdi randevunuzu oluşturunuz.
lazer epilasyon kaç yaşında yapılır

Lazer Epilasyon Kaç Yaşında Yapılır

Lazer epilasyon için yaş sınırı var mı? Lazer epilasyon kaç yaşında yapılır sorusu bir çok kişi tarafından cevabı aranan bir sorudur. Bir çok kişi 18 yaşını beklemeyi tercih etmesinin nedeni aslında lazer epilasyonun uygulanamayacağı yada işe yaramayacağı değil, hormonal gelişimin beklenmesi ve düzene oturmasıdır. Uzmanların görüşüne göre ortalama 16 yaşından itibaren lazer epilasyon yapılabileceği kabul edilmektedir. Ancak yinede erken yaşlar için doktor görüşü alınmalı ve çeşitli analizlere öncelik verilmelidir.

lazer epilasyon yaş sınırı kaçtır

Lazer Epilasyon Yaş Sınırı Kaçtır

Lazer epilasyon 18 yaşını doldurmuş bireyler için etkili bir tüy ve kıl yok etme uygulamasıdır. 18 yaşını doldurmamış bay ve bayanlar için doktor gözetiminde hormonal analizler, kıl, tüy ve ten analizleri yapılması önerilmektedir. 16 yaşının altındakilere lazer epilasyon uygulaması genelde tavsiye edilmeyen bir durumdur. Cilt ve kıl analizi için kesinlikle erken yaş gruplarında uzman analizini yaptırmak gereklidir. Bu analizlerde cilt hassasiyeti ve kıl kök yapılarının kontrolü yapılmalıdır.

Pendik Buz Lazer Epilasyon Merkezi

İstanbul Pendik Buz lazer epilasyon için His Estetik Güzelik merkezimizden hemen şimdi online bilgi alabilirsiniz.

His Estetik Merkezi

Buz Lazer Epilasyon hakkında hemen bizimle online görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

buz lazer kaç yaşında yapılır

Buz Lazer Kaç Yaşında Yapılır

Diğer lazer uygulamalarından olduğu gibi Buz lazer epilasyon içinde yaş sınırı hormonal gelişim göze alınarak belirlenmelidir. 18 yaşını tamamlamış kişilerin buz lazer epilasyon yaptırmasında bir sakınca yokken bunun altında 15-16-17 yaş gruplarının hormon yapısının düzene oturması beklenmelidir. Yaptıracağınız lazer epilasyonun etkili olması ve kalıcı sonuç alabilmeniz için tavsiyemiz uygulama öncesinde uzman kontrolünden geçmenizdir. Gerekli olan tüm testleri yaptırmalı ve ona göre epilasyona başlamalısınız.

18 Yaşından Önce Lazer Epilasyon

Ergenlik dönemi öncesindeki lazer uygulama ve yöntemleri cilt yapısı, hormon düzeni nedeni ile etkili olamayabilir. Cildiniz ve sağlığınız için doktorunuza danışmadan lazer yaptırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Pendik buz lazer epilasyon için His Estetik merkezinde de gerekli analizleri dilerseniz uygulama öncesinde yaptırabilirsiniz.

Lazer kaç yaşında yapılır, lazer kaç yaşında yapılmalı, lazer kaç yaşında yapılmalı, kaç yaşında lazer epilasyon yapılır, lazer epilasyon kaç yaşında yapılmalı, lazer epilasyon kaç yaşından sonra yapılabilir, buz epilasyon kaç yaşında başlar soruları en çok merak edilenlerdir. Lütfen kendi sağlığınız için tedbirli davranıp uygulama öncesinde kesin kararınızı vermeden önce hekimlere danışınız. Yazımız herhangi bir tavsiye ve öneri içeriği olmayıp ayrıca bilimsel bir niteliği bulunmamaktadır.

His Estetik Lazer Epilasyon için şimdi uzmanımızla görüşebilirsiniz
yüze lazer epilasyon

Yüze Lazer Epilasyon

Gelişmiş lazer teknolojileri sayesinde yüz bölgesi içinde lazer epilasyon mümkün hale gelmiştir. Yüze lazer epilasyon kadınlardaki çeşitli hormonal sorunlar nedeni ile istenmeyen kıllardan kurtulmak istenildiğinde başvurulan bir uygulamadır. Diğer bölgelerdeki tüy ve kılarak göre yüz bölgesindeki kılların daha çabuk uzadığı bilinmektedir. Lazer epilasyon yıllardır istenmeyen tüyler için kullanılan en etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Sizinde yüz bölgesinde kıl ve tüylerden şikayetiniz varsa lazer epilasyon ile bu sorunlar ortadan kalkabilmektedir.
yüz lazer epilasyon

Yüz Lazer Epilasyon

Vücudunuzdaki diğer bölgelerdeki istenmeyen kıllara uygulanan yöntem ile yüze lazer epilasyon için uygulanan yöntemlerin pek bir farkının olmadığını belirtmek isteriz. Yüz bölgesindeki kıl kökleri vücuttaki diğer bölgelerdeki kıl köklerine göre daha kalın ve daha derindir. Yine yüz kısmında bulunan kıllar diğer bölgeleden çok daha kısa sürede uzamaktadır. Yüz için lazer uygulamasında tercih edilecek ve kullanılacak cihaz ve etkin doz lazer kullanımına önem gösterilmelidir.

yüz bölgesi lazer yaptıranlar

Yüz Bölgesi Lazer Yaptıranlar

Bilinen yanlışlardan biri de yüz lazer epilasyon yaptıranların daha fazla acı ve ağrı duyduğu yönündedir. Ancak bu doğru olmayıp aksine yüz lazer epilasyon hem kısa sürmekte olan hemde büyük bir acıya yada ağrıya neden olmayan bir lazer uygulamasıdır. Epilasyon sonrasında yüzünüzde hafif şekilde kızarıklıklar oluşabilmekte olup buda normal bir durumdur. Bunun için soğuk buz pres yada nemlendirici krem kullanımı ile önüne geçilebilmektedir.

Yüze Hangi Lazer Uygulanır

Yüz lazer epilasyon için şu cihaz çok daha etkili ve iyidir demek pek doğru bir cevap olmayacaktır. Ancak Alexandrite lazer yüz bölgesinde en çok tercih edilen lazer cihazlarından biri olarak öne çıkmaktadır.  Diode/ Diyot lazer ve buz lazer uygulaması da tercih edilebiliyor olsa da uzman gözetiminde cilt ve ten yapınıza seçim yapmak çok daha etkin bir çözüm olacaktır.

Buz Lazer Yüze Yapılır Mı

Fda onaylı buz lazer epilasyon yüze uygulanan diğer yöntemlerden biridir. Yüzdeki kıl köklerinin daha derin olması, en çabuk uzayan kıl bölgesi olması ve en hassas bölgeye sahip olması nedeni ile tercih edilen buz lazer cildin yüzeyini soğuturken yüzeysel yanıklarıda önlemektedir. hangi lazer olursa olsun yüz bölgesi için hem uygun lazer hemde yeterli dozda lazer uygulamak gerekmektedir.

Site içerisinde yayınlanmakta olan lazer epilasyon blog yazılarının herhangi bir bilimsel niteliği bulunmamaktadır. Lütfen doktorunuzdan bilgi almayı unutmayınız.

lazer epilasyon kaç günde bir yapılmalı

Lazer Epilasyon Kaç Günde Bir Yapılmalı

Lazer epilasyon seans süreleri ve lazer epilasyon kaç günde bir yapılmalı sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Seans süreleri için kesin net birşey söylemek çok doğru olmayacaktır. Kişilerin vücut yapıları ve lazer epilasyon yapılacak bölgeye göre seanslar 4-6, yüz bölgesi için ise ortalama 8-10 seans civarında sürmektedir. Kaç günde bir yapılması sorusuna ise ortalama bir yanıt vermek gerekirse seans aralıkları yüz bölgesi için 4 hafta vücut bölgeleri için ise 6-8 hafta aralığında yapılmaktadır.

Epilasyon Kaç Günde Bir Yapılmalı

Lazer epilasyon seansları öncesinde kıl ve tüy yapıları gözlemlenmekte ve ona göre bir seans planlaması yapılmaktadır. Ayrıca yine epilasyon seansları öncesinde genel kontrol, rötuş için ayrıca bir program yapılmaktadır. İnternet üzerinden epilasyon kaç günde bir yapılmalı sorusuna net bilgi yerine kesinlikle estetisyen gözetiminde buna karar verilmelidir. İnce tüy yapıları, sağlam kök yapısı olan tüyler, açık renkli tenler, koyu renkli tenler de farklılıklar görülebilmektedir.

buz lazer kaç gün arayla yapılır

Buz Lazer Kaç Gün Arayla Yapılır

Buz lazer epilasyon son yıllarda en fazla tercih edilen epilasyon çeşitleri arasında yer almaktadır. İstenmeyen tüy ve kıllar için etkili bir yöntem olan buz lazer kişinin kıl tipi ve özelliklerine göre seanslarda değişiklik göstermektedir. Her ne kadar uzman gözetiminden buz lazer gün aralıklarına karar verilecek olsa da yüz bölgesinde 4 hafta, vücut bölgesinde ise 6 hafta aralıklarla uygulama yapılmaktadır.

lazerden kaç gün sonra tüyler dökülür

Lazerden Kaç Gün Sonra Tüyler Dökülür

Lazer epilasyon kaç günde bir yapılmalı sorusundan sonra en çok merak edilen konu da lazerden kaç gün sonra tüyler dökülür konusudur. Her ne kadar kişiden kişiye göre, tüy ve cilt yapısına göre vede lazer methoduna göre değişkenlik gösterse de tüyler 2 hafta içerisinde dökülebilmektedir. Tüy dökülmesindeki gecikmeler kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

Tüy ve kılların dökülmesi 2 hafta sonra başlarken bu süreç 3 hafta süresince devam edebilmektedir. Genelde kıllar ve tüyler bir anda dökülmez. Tüy dökülmesi olmuyorsa bu ullanılan cihazla ilgisi genelde olmaz ve yapmanız gereken lazer epilasyon hizmeti aldığınız yer ile görüşmeniz gerekliliğidir.

bacak lazer epilasyon

Bacak Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları arasında en hızlı etkili sonuç genelde bacaklarda alınır. Bacak lazer epilasyon uygulamasının sonunda kıllarda kısa sürede azalma görülmektedir. Süre bakımından bakılacak olursa en uzun süre bacak lazer işlemlerinde yaşanmaktadır. Tüylenme genetik nedenler ve hormonsal nedenle oluşmaktadır. Ağda veya diğer yöntemler ağrılı ve kalıcı olmadığı düşünülürse bacak epilasyon klasik yöntemlere nazaran hızlıdır ve pratiktir.

Epilasyon ve Cilt bakımı her kadın için konforlu ve estetik bir aşam için gereklidir. İstenmeyen kıllardan kurtulmanın günümüzdeki en etkili yöntemlerinden lazeri bir çok kadın tercih etmektedir. Bacak estetiğide ayrıca bir çok kadın için birinci önceliktir.

bacak lazer epilasyon seansları

Bacak Lazer Epilasyon Seansları

2020 teknolojik cihazlarıda göze alındığından eskiye göre lazer epilasyon seanslarının kısaldığını söyleyebiliriz. Bir seans süresi ortalama 20 ile 40dk aralığında sürmekte ve kıl yapısına göre bacak lazer epilasyon seans sayısı da ortalama 6-10 arasında değişiklik göstermektedir. 5-6 seans için 2 ile 2,5 ay arasında düzenli seanslarla bitebilmektedir. Lazer epilasyonlarda kaç seans gidersem kesin sonuç alım diye bir çok soru tarafımıza gelmektedir ancak kesin ve doğru bilgi verebilmemiz için bacak kılları yapısının analiz edilmesi gerekmektedir.

Seans seçimlerinde bir ortalama mevcutken kişiye göre seans belirlenmesi en doğru tekniktir. Bu nedenle paket lazer uygulamaları yerine öncelikle kıl yapınızın tam tespitini yaptırmalısınız. Lazer merkezleri, estetik merkezleri genelde bu hizmetlerini bünyesinde ücretsiz olarak sağlamaktadır.

üst bacak lazer epilasyon

Üst Bacak Lazer Epilasyon

Üst bacak bölgesi alt bacak bölgesine göre kıl yapılarının daha ince olduğu bölgedir. Lazer uygulamaları arasında en kolay işlem yapılan bölgedir diyebiliriz. vücudun bir çok hassas olmasına karşın üst bacak kısmı diğer bölgelere göre hassas değildir ve bu bölgede “bacak lazer epilasyon” ile kıllardan kurtulmak çok daha kolaydır. Her ne kadar üst bacak bölgesi diğer bölgelerde hassas olmasa da uzman estetisyen gözetiminde yada uzman doktor gözetiminde doğru cihazlar ile işlem yapılması gerekmektedir.

Üst bacakları için Lazer epilasyon yaptıranların sayısı ülkemizde her geçen daha da artmaktadır. Gelişen cihaz kaliteleri sayesinde acısız ve sızısız işlemler ile bir çok kişinin tercihi durumundadır. Sizlerde genetik veya hormonsal olacak bacak kılları şikayetiniz varsa bundan kolayca kurtulabilirsiniz.

bacak lazer epilasyonun faydaları

Bacak Epilasyonun Faydaları

Tüm lazer çeşitleri ve uygulamaları kişinin yaşam konforunun artmasına katkı vermektedir. Özgüveni yüksek ve estetik bir yaşam için vücudunuzdaki olumsuz kıl ve tüylerden sizlerde kurtulmak isteyebilirsiniz. Kişiden kişiye etkileri ve faydaları her ne kadar farklılık göstersede olumsuz yönleri yanında artıları oldukça fazladır.

 • Daha bakımlı ve estetik bacaklar için bacak lazer epilasyon yaptırabilirsiniz,.
 • Bacaklardaki batıklar ve kıl dönmelerinden de kurtulursunuz.
 • Bacak lazer epilasyon konforlu, hızlı ve en güvenilir lazer epilasyon yöntemlerinden biridir.
 • Ağda, tüy dökücü krem vb. gibi alternatif yöntemlere göre uzun vade düşüldüğünde daha ekonomik bir çözümdür.
 • Uygulama başarılı bir şekilde yapılması halinde istediğiniz kıyafetleri kullanırsınız..
 • Bacak lazer epilasyon cildinizi pürüzsüzleştir ve özgüveninizin artmasını sağlar.

bacak lazer epilasyon acıtır mı

Bacak lazer epilasyon acıtır mı

Lazer epilasyonda son teknoloji cihazlarla acı minimuma inmiştir diyebiliriz. Bacak lazer epilasyon tedavisinde acı oranı vücutta en az olduğu bölgedir diyebiliriz. Kimi ciltler acıya hassasiyet oranı yüksek olup bu gibi durumlarda ise soğutma yapılabilir, jel kullanımı aruza göre kullanılabilmektedir. %95 oranında acısız geçen, acılı olarak düşünülen seanslarda ise minimum düzeyde tutulmaktadır.

Bacak Epilasyon Hangi Cihazlarla Yapılır

Epilasyon için lazer cihaz seçimleride bacak kıl ve tüy analizinde sonra belirlenmelidir. Alt bacak ve Üst bacak kıl yapıları birbirinden farklı olduğundan farklı cihazlar tercih edilmektedir. Lazer cihaz seçimi üst bacak bölgeleri için Diode lazer, Alt bacak için ise Alexandrite lazer epilasyon cihazları seçimi daha doğru bir tercih olacaktır.

Açık renk cilde sahip olan ve koyu renk kıllara sahip olanlar için alexandrite lazer ideal seçimdir. Ancak yine uzman değerlendirmesine göre bu bölge içinde Diode lazer de kullanılabilmektedir. Koyu tene sahip olan ciltlerde ise Diode genel tercih olarak öne çıkmaktadır.

Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları

 

Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları

Bacak lazer epilasyon fiyatları estetik merkezleri uygulama, seans ve yöntemlerine göre değişkenlik göstermektedir. Standart bir fiyat bulmak yerine öncelikle kıl yapınızı analiz ettirebilir ve daha net fiyatlar alabilirsiniz. Pendik Lazer epilasyon His estetik merkezimizden ön randevu alarak sizlerde analiz yaptırabilirsiniz.

 • Kadın bacak lazer epilasyon fiyatı seans bazlı ₺300 den başlayan fiyatlarla uygulanmakta olup yinede güncel fiyatlar hakkında lütfen bilgi alınız.
lazer epilasyon fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

2020 lazer epilasyon fiyatları için bizlere canlı destek yada telefonla ulaşarak danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Lazer fiyatları belirlenirken bir çok değişken detaylandırılmaktadır. Hangi bölge için lazer epilasyon istediğiniz birincil önemli konudur. Kaç seans gerekli olduğu yada yada sizin istekleriniz fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bildiğiniz gibi bir çok kişi klinik yada estetik merkezleri ile fiyatlar konusunda anlaşmazlık yaşayabilmektedir. Bunun nedenleri ezbere söylenen fiyatlardır. Bu nedenle doğru ilerleyiş için mutlaka ön görüşme yapmanızı önermekteyiz.

Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

İstanbul lazer epilasyon fiyatları bir çok klinik ve estetik merkezinde farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilmektedir. Örnek vermek gerekirse kaş arası ve burun içi lazer epilasyon minimum 60₺ gibi bir seans fiyatı ortalamasın başlamakta olup bacak ve kalçalarda bu seans fiyatı 300-350₺ gibi fiyata ulaşabilmektedir. Yazımız başında belirttiğimiz gibi en doğru fiyatlara ulaşabilmek için kıl yapınız, cilt yapınız ve ne kadar seans istediğiniz ile seçeceğiniz lazer epilasyon yöntemi çok önemlidir ve randevu alarak ön görüşme yapmanız ve aziz yapılası çok daha doğru bir fiyat belirleme tercihi olacaktır.

epilasyon fiyatları

Lazer Epilasyon Bölgeleri

Lazer epilasyon fiyatları için aşağıdaki listede belirtmiş olduğumuz bölgeler için ayrı ayrı seans ücretleri belirlenmektedir. Komple bir lazer epilasyon hizmeti alabileceğiniz gibi sadece bölgesel lazer uygulaması da talep edebilirsiniz. Klasik lazer epilasyon ile buz lazer epilasyon arasında fiyat farklarıda oluşabilmektedir.

 

AlınEl ÜstüTüm bacaklar
Alt BacaklarEnseTüm karın
Alt GenitalGenitalTüm vücut
Arka BacakGeniş göbekTüm yüz
Ayak Parma ÜstüGenital + BikiniÜst arka bacak
Ayak ÜstüGöğüsÜst bacaklar + bikini
BelGöbekÜst genital
BikiniGöğüs çlarıÜst kol
Bileklerİç bacak + Bikini
BoyunKalça ortası
Burun içiKalça
Burun üstüKaş ortası
ÇeneKaş üstleri
DekolteKollar tüm
Diz kapağıKollar yarım
Dudak kenarıKoltukaltları
Dudak üstüPopo arası

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Bronz tenli kişilerde uygulaması yapılmayan alexandrite lazer epilasyon çok açık tene sahip kişilerde uygulanan bir lazer epilasyon yöntemidir. Daha çok koltuk altı, genital bölgeler, bacak bölgesi gibi kısımlarda tercih edilmektedir. Her estetik merkezi, güzelik merkezi yada klinik de bu yöntem uygulanamayabilir. Alexandrite lazer epilasyon fiyatları içinde öncelikle kliniğinizin bu hizmeti verip vermediğinizi öğreniniz.

pendik buz lazer epilasyon

Pendik Buz Lazer Epilasyon

FDA onayına sahip buz lazer Diode ve diğer lazer yöntemlerinin aksine ağrısız ve acısızdır. Pendik buz lazer epilasyon için his estetik bünyemizde en yeni ve son teknoloji lazer cihazları ile müşterilerimize bu deneyimi sunmaktayız. Bildiğiniz gibi her epilasyon yöntemi tüm ciltlerde uygulanmamaktadır. Bronz tene sahip kişilerde olmak üzere tüm renk ciltlerde rahatlıkla buz lazer uygulanabilmektedir.

Soprano seri cihazlarda bulunan patenli bir markaya sahip buz lazer Alma Lasers şirketi tarafından geliştirilmiş olup tüm dünyada kullanılmaktadır. Pendik lazer epilasyon estetik merkezimizde gelişmiş tüm teknik cihazlar bulunmaktadır.

pendik buz lazer epilasyon

Neden Buz Lazer Tercih Edilmelidir?

Pendik buz lazer epilasyon tercih edenlerin bir çok haklı gerekçesi bulunmaktadır. Bu yöntemin diğer lazer epilasyon uygulama ve yöntemlerine göre farklı avantajları bulunmaktadır.

 • 3 farklı bilinen ve her dalga boyunda kıl köklerini tahrip etmektedir.
 • Alexandrite, Diode ve Nd:YAG gibi diğer lazer yöntemlerini tek başlıkta toplamaktadır.
 • Farklı türde emilim ve penetrasyon seviyelere sahiptir.
 • Her cilt tipi için lazer uygulaması yapılabilmektedir.
 • 4 mevsim boyunca kullanılabilmektedir.
 • İnce veya kalın ve tüm renklerdeki kıllar için kullanımı uygundur.
 • Cildi -3 derece ortalamada soğutmaktadır.

Masaj Konforunda Buz Lazer Epilasyon

Soprano Ice Platinum bilinen diğer adı ile buz lazer adından da anlaşılacağı üzere ciltle teması durumunda buz serinliğinde bir hissiyat vermektedir. Diğer tüm lazer yöntemlerinde ısı yerine bu yöntemde serinlik hissedilmekte ve masaj konforunda bir deneyim sunmaktadır. Uygulama aşamasında ve devamında cihazdaki etkili soğutma sayesinde cilt sürekli serin tutulur ve ferahlık sağlar.

Pendik buz lazer epilasyon olarak en yenilikçi cihazlarla ağrısız ve sızısız bir lazer epilasyon sunmaktayız. Yan etki riski yaşamadan, cildi koruyarak kademeli ısıtma yöntemi ile sizlerde istenmeyen kıl ve tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Pendik Buz Lazer

Her lazer cihazı ile her tene epilasyon yapılamamaktadır. Broz tenler için genelde epilasyon bildiğiniz gibi yapılamamaktaydı. Buz lazer ile cilt ve ten renginin açılmasını beklemeden epilasyonu kolayca yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken epilasyon öncesinde 7 gün güneşe çıkmamak olacaktır. Bunun dışında epilasyondan 1 hafta sonrasında SPF 30 ve üzeri güneş koruyucu kullanılarak güneşe çıkabilmektesiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları ve teknik bilgileri bizlere 0216 491 94 44 çağrı merkezimizden ulaşarak yada sitemiz hisestetik.com üzerindeki canlı destek uygulamalarından ulaşarak öğrenebilirsiniz. Pendik buz lazer epilasyon için en uygun fiyatlar ve tecrübeli estetisyenler ile sizlere nitelikli hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.

buz lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamalarında acısız ve ağrısız yöntemlerin başında Buz lazer epilasyon gelmektedir. Son yıllardaki lazer uygulamalarında öne çıkan en etkili teknik ve yöntemlerden biridir. Alexandrite Lazer, Diode, Nd Yag lazer uygulamalarının dalga boylarını tek bir çatı altında toplanması demektir. Buz lazer 3 dalga boyu ile çalışmaktadır. İstenmeyen tüy ve kıllar için kesin çözüme en yakın olanıdır. Diğer tekniklere göre daha geniş yüzlere ulaşır ve hedefler. Her bir atış esnasında diğerlerine göre daha fazla kıl köküne ulaşmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Buz lazer epilasyon kademeli atıma methodu ile çalışmakta ve kıl köklerini en etkili şekilde tahrip etmektedir. Bu işlem sırasında çevredeki cilt bölgesinde zarar ve tahrişide önlemektedir. Bazı olumsuz durumlar olan ciltlerdeki yanıkların oluşum riskinide ortadan kaldırmaktadır. in-Motion™ tekniği olan ütü yapılış şekline benzer hareketlilik ile kıl köklerini aşama aşama ısıtmaktadır. İşlem sırasında verilen soğutma sayesinde ağrı ve acı en düşük seviyelerde olmaktadır.

buz lazer

Buz Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer

Yine buz lazer epilasyonun diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre avantajı seansların daha kısa süremesidir. Tüm vücutta buz epilasyon seansı ortalama 40-45dk civarında sürmektedir. Tüm seansların toplamı ortalama 6 civarındadır. Masaj konforu sunan bu lazer uygulaması hemen ülkemizde hemde dünya genelinde bir çok kişi tarafından tecrübe edilmiş en etkili ve popüler yöntemlerin başında gelmektedir.

Buz Lazer Kalıcı Mıdır?

Epilasyonda amaç kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmaktır. Kıl köklerin tahrip edilmesi ile tekrar kıl üretiminin yapılmasının önüne geçmektir. Hem kalın tüy hemde ince tüy ayrıca açık veya koyu renk tüm ciltler için buz lazer epilasyon uygulanmakta ve son teknoloji sayesinde tüm kılları kesin olarak ortadan kaldırma ve tekrar çıkmasını engellemektedir.

Alma Lasers şirketi tarafından geliştirilmiş olan Buz Lazer™ marka tescili ile ülkemizde cihazları bulunan ayrıca Soprano ICE™ ütüleme epilasyonu da firma tescilinde olan bu yöntem sadece ilgili lazer epilasyon cihazlarında bulunmaktadır.

buz laser

Erkekler Buz Lazer Yaptırabilir Mi?

Erkekler de son yıllarda kadınlar kadar epilasyona ilgi göstermektedir. Buz epilasyon kadınlar tarafından tercih edildiği gibi erkekler için uygundur. Tüm ten rengi ve ciltlerde buz lazer kullanılabilmektedir. Kıl dönmesi veya estetik açıdan her erkek buz lazer epilasyon yaptırabilir. Acı ve ağrısız, daha kısa sürede seanslarla çözüm için erkeklerde en etkili yöntem buz epilasyon olarak öne çıkmaktadır.

Epilasyonun Zararları Var Mıdır?

Buz dışındaki diğer epilasyon yöntemlerinde cilt tahrişi, kızarıklılık görülebiliyor olsa da buz lazer epilasyon soğutucu tekniği sayesinde bu durumlar yaşanmamaktadır. Şimdiye kadarki kullanımlarda sağlık sorunlarına neden olan uygulama ve vaka tespit edilmemiştir. Çok hassas ciltelerde minimum oranda hafif tahriş diyebileceğimiz durumlar ender olarak yaşanabilmektedir. Buz Lazer uygulaması sonrasında önerilen tavsiyelere uymak da gereklidir.

pendik lazer epilasyon

Pendik Lazer Epilasyon

İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için bir çok kişi lazer epilasyon yaptırmaktadır. Pendik lazer epilasyon merkezi His Estetik bünyesinde bulunan gelişmiş son teknoloji cihazları ve uzman estetisyen  kadrosu ile sorunsuz ve nitelikli bir hizmet alabilirsiniz. Lazer epilasyondan başarılı sonuç alınabilmesi için öncelikle kişilerin ciltlerine uygun ve kıl, tüy tiplerine uygun cihazların kullanılması büyük önem taşımaktadır.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki vücuttaki tüm kıl bölgeleri için lazer tedavisi yapılabilmektedir. Yüz bölgesi için Kaş ve Kaş arası, Kulaklar, Dudak bölgesi, Çene, Favori bölgesi, Yanaklar, Boyun kısmıdır. Vücut bölgesi içinde Omuz bölgeleri, Koltuk alt kısmı, Sırt, Göğüs, Karın, Bikini hattı, Kalça, Bacaklar lazer epilasyonda en sık uygulama yapılan bölgelerdir diyebiliriz.

Lazer epilasyon uygulamasında amaç deri altındaki kılların tahrip edilmesi ile bir daha çıkmayacak şekilde kalıcı olarak sorunu çözmektir.  Lazer ışınlarının kıl köklerine ulaşması ile yoğun ısı enerjisi alana nüfus eder ve cilde zarar vermeden kıl üretim hücrelerinin yapısıda bozulmuş olur. Pendik lazer epilasyon merkezimizde bugüne kadar bir çok başarılı lazer uygulaması yapılmıştır. Doğru lazer cihazları kullanımı ve doğru uygulama yöntemleri ile sizlerde istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulabilirsiniz.

pendik lazer

Pendik Lazer Epilasyon Seansları

Ortalama 7-10 arasında seans sürmektedir. Kişinin cilt yapısına göre farklı seans süreleride belirlenebilmektedir. Kimi kişilerde lazer epilasyon seansları 4-5 arasında da bitebilmektedir. Seansların çok daha net bir şekilde belirlenebilmesi için lazer epilasyon uygulaması yapılacak bölgenin bilinmesi ve analiz edilmesi gerekmektedir. Kalın kıl, ince kıl yapılarına göre de seanslarda değişiklik olabilmektedir.

lazer epilasyon pendik

Pendik Lazer Epilasyon Merkezi

His Estetik Lazer Epilasyon uygulamaları

Pendik Lazer Epilasyon Fiyatları

Hisestetik.com sitemiz içerisinde Pendik lazer epilasyon fiyatları hakkında net bir bilgi verilmemiştir. Fiyatların belirlenmesi ve sizlere söylenmesi için uygulamanın yapılacağı bölgenin bilinmesi gerekmektedir. His estetik bünyesinde ister bölgesel lazer epilasyon yada paket halinde tüm vücut için uygulama hizmeti alabilirsiniz. Sizlere 2020 lazer epilasyon fiyatları için net bilgi verebilmemiz için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz.

Bayanların ilgi gösterdiği kadar erkeklerde son yıllarda lazer epilasyon uygulamasına ilgi göstermektedir. Daha çok bayan yoğunluğumuz olmakla birlikte Erkekler içinde çözümler sunabilmekteyiz. Pendik lazer epilasyon merkezimize haftanın dilediğiniz günlerinde ziyaret gerçekleştirebilir yada sitemiz üzerindeki irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Randevu

Pendik lazer epilasyon randevu için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.