Vücudun aktif kaslarına ek olarak, çalışamayan kaslarımız da vardır. Pasif jimnastik, boş kasları radyo dalgalarıyla harekete geçirmenizi sağlar. Sorunlu bölgelere bloklar yardımı ile bağlanır, düşük voltajlı elektrik sağlanır ve iş için kaslar sağlanır. Böylece, fiziksel güç vücudun enerji tüketiyormuş gibi harcanır. Aynı anda birden fazla ped bulunması nedeniyle, vücudun birkaç yerine uygulandığında, aynı anda farklı bölgelerde kasları çalıştırabilirsiniz. Uygulama, farklı ayar seviyelerine sahip kişiye göre en uygun ortamda derlenir.

pasif jimnastik

Uygulamadan sonra günlük hayatı etkileyebilecek olumsuz bir etkisi yoktur. Başvuru tamamlanır tamamlanmaz kişi normale dönebilir. Radyo dalgaları prosedürde yer aldığından, kalp pili ve hamile kadınlar dışındaki herkes için uygulanabilir. Kalp pili kullanan kişiler, doktorlarına danışmaları koşuluyla onay için başvurabilirler.

Pasif Jimnastik Nedir?

Faradik akım bir vücut bakım cihazıdır. Faradik akım, kaslarla en verimli şekilde çalışan akım türüdür. Selülit tedavisi, yağ azaltma, kas geliştirme, vücut kasılma ameliyatı kasları hareket ettirir. Bu işlemden sonra atık (toksin) üretilir. Bu maddeler terle idrarla atılır.

Akım 55 dakikada 288 mekik için sinyal gönderir. Yağın enerjiye dönüşümü, rahat kasların sıkışması, toksinlerin çıkarılması, normal kas hareketlerinden 72 kat daha hızlıdır. Pasif jimnastik, vücudun yapısını ve kişinin yaşını göz önüne alarak aromatik masajlarla desteklenebilir.

Bu yöntem aynı zamanda göğüs kaslarını uyarmak için de kullanılır ve hassas kaslarda çalışan bir girişim akımı verir. Ayda bir kez göğsünüzü deforme etmeden böyle bir programı ziyaret etmek gelecekteki sorunları önleyecektir.

pasif jimnastik

Ne Zaman Çalışır?

Elektroterapi seansları yaklaşık 45 dakika sürmekte ve kişi pasif jimnastik salonuna gönderilmeden önce vücut yağının ve yoğunluğunun dağılımı belirlendikten sonra hangi pasif jimnastik programının kullanılacağı belirlenmiştir. Pasif jimnastik için bir cihaz diyabet ve yüksek tansiyon hastalarında çeşitli yaralanmalara neden olabilir. Bu nedenle, sağlık sorunu olan kişiler doktora danışmadan kullanılmamalıdır.

Pasif jimnastiklerin etkileri ve faydaları genellikle 3. veya 4. döngüden sonra ortaya çıkar. 24 döngü ile sona eren pasif jimnastik prosedürü, 12. döngüden itibaren kilo vermenin muhteşem etkisini göstermektedir. 25. çevrime göre, bölgesel kilo kaybı ve yağ erimesinde ve ayrıca ortalama bir liposuction başarısında başarılı oldunuz. Pasif jimnastik tedavisi sırasında kas hücresi gelişimi ve kas büyümesini sağlamak için alfa-hidroksi asitler ve L-karnitin bakımından zengin besinler tüketmeniz önerilir. (Guarana özü, kafeinli içecekler, meyve suları (limon, ananas, greyfurt vb.), Bu konuda tüketilmesi gereken yararlı olacaktır.

Pasif Jimnastik Elektroterapi Zayıflama

Pasif jimnastik isminin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bugün size kilo verme egzersizi veya kilo verme egzersizi vermeyeceğiz. Pasif jimnastik aslında zayıflama cihazının adıdır. Düşük voltajlı elektrik akımı olan kasları uyarmak için tasarlanan bu cihaz uzun zamandır saçları almak ve vücudu şekillendirmek için kullanılmıştır. Bununla birlikte, kilo kaybı için kullanılması birkaç yıllık bir geçmişe sahiptir.

Elektroterapi kullanarak pasif jimnastik tedavisi, sadece kilo kaybı için uygulanan bir yöntem değildir. Bunun yanı sıra selülitten şikayetçi olanların da kullanabileceği bir yöntemdir. Tipik olarak, elektroterapi cihazlarında, 16 ila 24 elektrot ucu, zayıflatılması istenen alanlara tutturulur ve elektrik çarpması küçük miktarlarda üretilir. Vücudun birden fazla bölgesinde eşzamanlı zayıflama sağlanabilir, çünkü birçok elektrot mümkündür.

Kime Bu Yöntem Uygulanmaz?

Gebelik, enfekte veya hasarlı bir bölge, kalp düzenleyiciler, ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülanlar, kan pıhtılaşması, vasküler tıkanma, antienflamatuar ilaçlar, aspirin tedaviden iki hafta önce kullanılmaz. Hastanın bu koşullardan herhangi biri varsa, muayene sırasında doktorunuzu bilgilendirmeniz önemle tavsiye edilir.