pendik buz lazer epilasyon

Pendik Buz Lazer Epilasyon

FDA onayına sahip buz lazer Diode ve diğer lazer yöntemlerinin aksine ağrısız ve acısızdır. Pendik buz lazer epilasyon için his estetik bünyemizde en yeni ve son teknoloji lazer cihazları ile müşterilerimize bu deneyimi sunmaktayız. Bildiğiniz gibi her epilasyon yöntemi tüm ciltlerde uygulanmamaktadır. Bronz tene sahip kişilerde olmak üzere tüm renk ciltlerde rahatlıkla buz lazer uygulanabilmektedir.

Soprano seri cihazlarda bulunan patenli bir markaya sahip buz lazer Alma Lasers şirketi tarafından geliştirilmiş olup tüm dünyada kullanılmaktadır. Pendik lazer epilasyon estetik merkezimizde gelişmiş tüm teknik cihazlar bulunmaktadır.

pendik buz lazer epilasyon

Neden Buz Lazer Tercih Edilmelidir?

Pendik buz lazer epilasyon tercih edenlerin bir çok haklı gerekçesi bulunmaktadır. Bu yöntemin diğer lazer epilasyon uygulama ve yöntemlerine göre farklı avantajları bulunmaktadır.

  • 3 farklı bilinen ve her dalga boyunda kıl köklerini tahrip etmektedir.
  • Alexandrite, Diode ve Nd:YAG gibi diğer lazer yöntemlerini tek başlıkta toplamaktadır.
  • Farklı türde emilim ve penetrasyon seviyelere sahiptir.
  • Her cilt tipi için lazer uygulaması yapılabilmektedir.
  • 4 mevsim boyunca kullanılabilmektedir.
  • İnce veya kalın ve tüm renklerdeki kıllar için kullanımı uygundur.
  • Cildi -3 derece ortalamada soğutmaktadır.

Masaj Konforunda Buz Lazer Epilasyon

Soprano Ice Platinum bilinen diğer adı ile buz lazer adından da anlaşılacağı üzere ciltle teması durumunda buz serinliğinde bir hissiyat vermektedir. Diğer tüm lazer yöntemlerinde ısı yerine bu yöntemde serinlik hissedilmekte ve masaj konforunda bir deneyim sunmaktadır. Uygulama aşamasında ve devamında cihazdaki etkili soğutma sayesinde cilt sürekli serin tutulur ve ferahlık sağlar.

Pendik buz lazer epilasyon olarak en yenilikçi cihazlarla ağrısız ve sızısız bir lazer epilasyon sunmaktayız. Yan etki riski yaşamadan, cildi koruyarak kademeli ısıtma yöntemi ile sizlerde istenmeyen kıl ve tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Pendik Buz Lazer

Her lazer cihazı ile her tene epilasyon yapılamamaktadır. Broz tenler için genelde epilasyon bildiğiniz gibi yapılamamaktaydı. Buz lazer ile cilt ve ten renginin açılmasını beklemeden epilasyonu kolayca yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken epilasyon öncesinde 7 gün güneşe çıkmamak olacaktır. Bunun dışında epilasyondan 1 hafta sonrasında SPF 30 ve üzeri güneş koruyucu kullanılarak güneşe çıkabilmektesiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları ve teknik bilgileri bizlere 0216 491 94 44 çağrı merkezimizden ulaşarak yada sitemiz hisestetik.com üzerindeki canlı destek uygulamalarından ulaşarak öğrenebilirsiniz. Pendik buz lazer epilasyon için en uygun fiyatlar ve tecrübeli estetisyenler ile sizlere nitelikli hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.

Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.