Özellikle kollajen ve elastin hücrelerinin deforme olmuş ve sarkık deriden rejenerasyonunun etkisini ortadan kaldırmak için kontrollü bir mekanizma kullanarak, özellikle bacaklarda, kalçalarda, karında, sırtta ve lokal olarak depolanmış bölgelerde radyo frekansı (RF), uygulanması işlemine sıkılaştırma denir. Radyo-frekans sistemi, vakum masaj tekniği ile aynı anda kullanıldığından, sadece bölgesel fazlaların ortadan kaldırılmasını değil, aynı zamanda kırılganlık ve deformasyonun olduğu kalça, alt karın, bacak ve el sıkılaştırılmasını ve restorasyonunu sağlar.

sıkılaştırma

Vakum Masajı

Vakum masajı, çok yoğun diyet ve egzersiz programlarına rağmen, uygulama alanındaki mikro sirkülasyonu artırarak lokal yağları ve selülitleri enerjiyle yakma yöntemidir.

Vakum masajı ayrıca, özellikle idrarda ödem atıldığında ve selülite neden olan toksinler düzenli bir şekilde alınamadığında ve hücre yenilenmesini aktive ederek kan dolaşımını hızlandırarak lenfatik kanalları da uyarır.

Bu nedenle, bağ dokusu yoğunluğu güçlendirir, mümkün olduğunca yumuşak ve canlı bir görünüm sağlar.

Bölgesel İncelme Nedir?

Vücut genetik olarak istediği her yerde yağ yakar. Bazı bölgeleri inceltmek ve sıkıştırmak için bölgesel ağırlık çalışılabilir, ancak bölgesel yağ yakılamaz. En azından cerrahi müdahale olmadan bölgesel incelme olmaz. Cerrahide, çeşitli yöntemleri keşfedebilirsiniz, ancak bu fiziksel zindeliğin ötesine geçer, zindelik o kadar etkili değildir. Elbette en etkili etki, doğal olarak kilo vermek ve zayıf kalmak için düzenli bir spordur.

sıkılaştırma

Selülit Tedavisi Ve Sıkılaştırma

Bu, doğacak ve sağlıklı bir vücut yapısını yaşam boyu sürdürmek için her insanın doğal yasal hakkıdır, ancak aynı zamanda bir sorumluluktur. Hepimiz mükemmel ideal boyutlarda sağlıklı ve güzel görünmek istiyoruz ve bunun zaman içinde iç ve dış olumsuz etkileri benimseme ve bunlarla başa çıkma yeteneği olduğunu unutmamalıyız.

Zaman içinde yavaşlatan ve azaltan birçok işleve sahibiz. Ek olarak, olumsuz sonuçlara yol açabilecek birçok faktörle iç içe geçmiş yaşamımızı sürdürüyoruz. Zaman içinde değişmemesi gereken tek tavrımız, sürdürülebilir yaşam koşulları yaratmak olmalıdır.

Hızlı kilo alımı ve kilo kaybı, her yaşta yüz ve vücut yapısının bozulmasına neden olur. İdeal bir vücut için su, yaş için izin verilen yaş aralığında kasların ve kemiklerin yağa oranını korumalıdır. Yiyeceklerdeki bu bilinçli egzersiz, toksik yiyeceklerden kaçınma gibi hayati ilkelerden ayrılmamalıdır.

Thermage Tedavisi İle Genç Vücut

Thermage Body, vücut için tasarlanmış bir aplikatör ile karın, kalça, üst bacak ve kolların sıkılaştırılmasında etkili araçlardan biridir. Etkilerin uygulanmasından 5-6 hafta sonra ortaya çıkan prosedürün optimal sonuçları birkaç ay sonra ortaya çıkıyor.

Bodyfx İle Daha Sıkı Vücut

BodyFx aynı anda çeşitli vücut problemlerini etkileyen bir teknoloji olan genç bir siluetdir. Sıkılaştırıcı etki sayesinde cildin elastikiyetini arttırır ve portakal kabuğunun görünümünü sağlar. Radyo frekansı enerjisi, derin doku ısınması ve negatif basınç birlikte ve sinerjik olarak vakum gibi çeşitli teknolojiler kullanan BodyFx ayrıca yağ dokusu üzerinde de etkilidir.

Derinin altına iletilen radyofrekans enerjisi, derinin altındaki yağ dokusunu ısıtır ve yağ hücrelerinin bozulmasına neden olur. İşlem sırasında, radyo frekansı ve vakum, uygulama alanındaki inatçı adipoz doku üzerinde etki gösterirken, uygulama alanında, ısı ve ışığın basıncı hissedilir. Genellikle, tedaviden sonraki 1-2 saat içinde tedavi edilen bölgede hafif bir sıcaklık ve kızarıklık gözlenir.

VelaShape 3 ile Vücut Sıkılaştırma

Bölgesel fazlalığı azaltmada ve portakal kabuğunun görünümünü azaltmada etkili olan VelaShape 3 de vücut sıkılaştırma için etkili bir araçtır. Radyo frekansı ve kızılötesi ışık enerjisini mekanik masajla birleştiren sistem, kilo vermek ve siluetlerini sıkılaştırmak isteyenler için ideal bir prosedür. Rahatlatıcı bir derin doku masajını hatırlatan prosedür yaklaşık 40 dakika sürer ve haftada bir kez olmak üzere toplam 6 seans uygulanır.