tüm vücut lazer epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Vücudun göz bölgesi dışında kalan yerleri için Tüm vücut lazer epilasyon yapılabilmektedir. Kişisel olarak vücudunuzun farklı bölgelerine farklı lazer çeşitleri ile uygulama yapılabilmektedir. Bunun için doktorunuz yada estetisyeniniz ile uygulama öncesinde mutlaka görüşmeli ve analiz yapılmalıdır. Bireysel olarak talebiniz her ne kadar değerli olsa da kıl kök yapıları incelenmesi gerekebilir. Tek tek vücudun lazer epilasyon yapılabilecek yerlerini aşağıda sizler için detaylandırdık. Cilt bakım uzmanı His Estetik’le kalın.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok ilgilendiği bölge koltuk altıdır diyebiliriz. Koltuk altı lazer uygulamasında başarı oranına oldukça yüksek olması ve bu bölgenin kişilerin hayat kalite standartını düşürmesi seçinde etkili olmaktadır. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak isteyenler genelde öncelik olarak koltuk altını isteyebilmektedir. En çok tedirgin olunan konuda koltuk altı lenf bezleridir ki lazerin lenf bezlerine olumsuz bir etkisi olmamaktadır.

Vücut Genital Bölge Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon için bir diğer fazla istek bölgede genital bölgedir. Başarı oranı neredeyse en yüksek olan lazer uygulamalarından biridir. Cilt altına inen bir uygulama olmadığı için cilde zarar verme olasılığı nedeyse yoktur. Yumurtalık için zararı olur mu sorunu sıkça gelsede lazer epilasyon yaptıranlar bu konuda bir olumsuzluk alınmamıştır. Lazer çeşitleri önceki yıllara göre farklılık göstermektedir. gelişen teknoloji ile daha nitelikli ve kaliteli lazer cihazları üretilmiş olup ağrısız ve sızısız yaşadığınız sorundan kurtulmanız mümkündür.

İstanbul Lazer epilasyon fiyatları estetik merkezlerinde oldukça farklılık göstermektedir. Bu nedenle tercihlerinizde aceleci olmadan bir kaç farklı ön görüşme yapmanız faydanıza olacaktır. Her epilasyon merkezi tüm vücut için epilasyon yapamayabilir. Bu nedenle ziyaret öncesinde telefonla önden görüşme yapmanız ve bilgi almanız sizlere zaman kazandıracaktır.

Vücut Lazer Epilasyon Hangi Bölgeleri Kapsar

Koltuk altı, genital bölge, bacaklar, kollar dahil olup yüz hariçtir. Genelde yüzün kapsam dışında bırakılması bu bölgede aşırı kıl ve tüylenme olmamasıdır diyebiliriz. Yine lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz estetik merkezi ile veya doktorunuz ile görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon ve cilt bakımı için His Estetik merkezimize telefon ile ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman estetisyenlerimiz sizlere tüm bilgilendirmeleri yapacaktır.

Önceki Yazı : Sonraki Yazı:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.