VelaShape selülit düzeltmek ve bölgesel incelme ile bir vücut oluşturmak için tek bir oturum protokolüdür. VelaShape, hayatınızın günlük akışını bozmadan ve önemli bir rahatsızlığa neden olmadan size çarpıcı sonuçlar verir.

velashape

Velashape Nasıl Uygulanır?

Herhangi bir uygulamadan önce hastaya vücut analizi yapılır. Sonuç olarak, uygulama başlar. Kullanım sırasında, sıvılaştırılmış petrol gazı kullanırken olduğu gibi, hastanın özel çorap giymesine gerek yoktur. Çıplak vücut işlenir. Vakum dolaşımı hızlanıyor. Alan kızılötesi ışınlarla ısıtılır. Deri erir ve kollajen ile ısı yayımı neden olur. Bu üç farklı özellik, alanda düzgünlük ve sıkıştırma sağlamak için birleşir.

Kızılötesi radyo frekans tedavisi; çap küçültme, bölgesel inceltme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, bölgesel kan dolaşımını iyileştirme, cilt dokusunu iyileştirme, hafifçe kas ağrısını hafifletme, bacakları, kalçaları, omuzları, bel, karın, yüz ve boynu rahatlatmaya yardımcı olur. Kızılötesi ve radyo frekansı enerjilerinin sinerjik bir kombinasyonu, cilt ısıtıldığında hücre içi oksijen difüzyonunu artırabilir. Radyofrekans tedavisi kan akışını hızlandırmaya yardımcı olur.

Böylece metabolizma aktive olur, ısıl genleşme sağlar ve cildin görünümünü azaltır, radyo frekanslarını kullanarak selüliti azaltır ve aynı zamanda cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Doku daha elastik ve pürüzsüz hale gelebilir.

velashape

Tedavi Güvenli Midir?

Bu prosedür tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir. Rapor edildi – kısa süreli veya uzun süreli sağlığı etkileyen hiçbir sonuç yok. Hastaların çoğu VelaShape’i derin bir sıcak doku masajı kadar rahat bulur. Bu prosedür, hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedaviden sonra birkaç saat ısınmak normaldir. Cildiniz ayrıca tedavinin saatler içinde döküntü yaşayabilir.

Tedavi Süresi

Her seans 40 dakika sürer. Hastanın vücudunun yapısına göre 4 ila 6 seanslık bir paket uygulanır. Seans her 7-10 günde bir yapılır. Paketin sonunda analiz tekrar yapılır. Gerekirse, hastaya ek paketleme önerilir. Ancak, hastalar ilk seanstan önemli farklılıklar görüyorlar. Önerilen seans sayısı tamamlandığında, bir ila iki boyutta küçülme elde edilir. Diyetle tedaviye devam etmek, etkinliği arttırmada önemli bir katkı sağlar. Düzenli yürümek ve bol miktarda sıvı almak, VelaShape yaptırmadan önce başarı olasılığını artırır.

Velashape Neden En Güvenilir Kilo Verme Teknolojisidir

Velashape, ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanan, kilo kaybı için tıbbi bir cihazdır.

Velashape, selülit azaltmak için ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onaylanan ilk II. Sınıf cihazdır.

Velashape ayrıca bölgesel inceltme ve selülit giderimi için CE sertifikasına sahiptir.

Görünür sonuçlar için 4 farklı teknoloji içerir.

Güvenilirlik ve verimlilik dünya çapında 3 milyondan fazla bağımsız uygulama ile kanıtlanmıştır.

En iyi sonuç için, el (s) (Electro Optic Synergy) teknolojisi kullanılmıştır.

Velashape Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İhtiyacımız olanı yaparsak, yalnızca Velashape ile kilo verme seanslarına değil, aynı zamanda günlük yaşamlarımıza da dikkat ederek, Velashape’nin istikrarını uzun süre koruyacağız. Örneğin, dikkatli olmamak için bol miktarda su, çok yağlı yiyecekler ve hazır yemekler tüketin. Bu tür önlemlere ek olarak, ilave dikkat gerektirmez.

Haftada bir kez 6 seans uygulanır. Her seans yaklaşık 30 dakika sürer. Kullanımı ağrısızdır, hastalar sadece ısıyı hissederler. İkinci seanstan itibaren, etki belirgin şekilde göze çarpıyor. Karmaşık seanslarınıza başlamadan önce, vücut yağını, kas kütlesini, su oranını ölçen ve metabolik hızı ve yaşı belirleyen bir cihazda ölçümler alınır. Aynı ölçüm 6 seans sonunda tekrarlanır, böylece etkilerini bilimsel bir bakış açısıyla gözlemleyebilirsiniz.